INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble designerskie > Wireframe Sofa Group

Wireframe Sofa Group

PROJEKT: Sam Hecht and Kim Colin


Model szkieletowy Sofa Group


Wizualnie mówiąc o miękkości i objętości zawartej w formalnej ramie, model Wireframe Sofa Group stanowi powtarzalny temat dla Sam Hecht i Kim Colin: kontrastujące napięcie. Zewnętrzna struktura projektu została ukształtowana z drutu stalowego, materiału używanego od dawna w klasycznych konstrukcjach Herman Miller ze względu na jego wytrzymałość i trwałość. W ramie znajdują się wyprofilowane poduszki, które zapewniają dodatkowy komfort dzięki technologii zawieszenia opracowanej przez Herman Miller dla branży medycznej.
Lekkie iw różnych rozmiarach, wszechstronne siedziska zmieniają się z łatwością, aby sprostać zmieniającym się potrzebom przestrzeni, a także ludziom, którzy pracują i odpoczywają w niej. Dorywczo a jednocześnie wyrafinowany, współczesny z poczuciem długowieczności, design Hecht i Colina to przemyślane odzwierciedlenie tego, jak dziś żyjemy. Dostępne opcje obejmują białą lub czarną ramę z wieloma opcjami tapicerki w dwu- i trzyosobowej sofie oraz w salonie i otomana.

Prezentacja video sofy Wireframe >>>

KONFIGURATOR Sofa Wireframe >>>


Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl