INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl >

Wspieramy Cię na każdym etapie realizacji i projektu


Projektowanie i aranżacja przestrzeni i wnętrz biurowych.
Zespół architektów zaprojektuje twoje wnętrz biurowe tak aby spełniały wszelkie oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.

k&r design-projektowanie-wnetrz-biurowychWykonywanie dokumentacji techniczno-produkcyjnej i produkcja mebli na zamówienie.

Skonsultujemy, wyprodukujemy i dostarczymy meble wykonane na podstawie indywidualnych projektów i standaryzacji.


rebranding-meble-na-zamowienie-k&r design

.


Wizualizacje i dobór produktów.
Graficy i projektanci wykonują wizualizacje, aby można było zobaczyć jak będzie wyglądała kolorystyka mebli i wnętrza po aranżacji.

k&r design projektowanie i aranżacja wnętrz biurowychDostawa wraz z montażem mebli i foteli.


Wszystkie meble i fotele dostarczamy i montujemy pod wskazanym adresem na terenie całego kraju.


K&R Design dostawa i montaż mebli i foteli biurowych

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl