INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble designerskie > Tuxedo Sofas and Benches

Tuxedo Sofas and Benches

Projekt: BassamFellows



Tuxedo Sofy i Ławki

Zaprojektowane, by oferować szeroką platformę do siedzenia bez wizualnego przytłaczania otoczenia, ławki Tuxedo i sofy są dokładnie proporcjonalne i znakomicie dopracowane. Oparte są na modułowej siatce, która mieści projekty od jednoosobowej otomany po ekspansywną ławkę muzealną. Siatka pozwala również na łatwe łączenie dowolnej kanapy Tuxedo z innymi elementami z zakresu Tuxedo, w tym z siedzeniami wypoczynkowymi i sofami.

Na wąskich stalowych nogach, które są dostępne w sześciu metalowych wykończeniach, ławki Tuxedo mają niski i gładki profil dzięki odpowiednio skrojonej tapicerce, która pokrywa smukłe poduszki piankowe o podwójnej gęstości. Każdy element jest dostępny w pełnej gamie tapicerki z pikowaniem lub bez.

Elastyczne i funkcjonaln esofy i  ławy Tuxedo mogą być skonfigurowane tak, aby pasowały do wielu pomieszczeń, w tym gabinetów, nieformalnych sal konferencyjnych, holu i recepcji, a także salonów i pomieszczeń mieszkalnych.

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl