INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble biurowe > Teczka Anywhere Case

Teczka Anywhere Case

Projekt: Craig Jones Design

INTERIORS NEWS ANNUAL AWARD 2013  CATEGORY: INTERIOR ACCESSORIES


teczka-anywhere-case-herman-miller

Dlaczego powstała ?

Story Produkt 
Teczka Anywhere Case jest poręcznym narzędziem pracy, które pozwala na bardziej efektywną pracę w różnych środowiskach i miejscach pracy.Stanowi ona część prywatnego zorganizowanego miejsca pracy, zwłaszcza w środowisku  - hot desks, nieprzypisanych biurek w firmie, biurze w domu, itp. Jest to rozwiązanie nieduże i lekkie, idealna do przenoszenia w pracy od szafki do biurka i z biurka na biurko, do gabinetu lub biura w domu.
teczka-anywhere-caseEwolucja miejsca pracy 
sposób pracy się zmienia. Tradycyjne, nawykowe metody pracy przy własnym biurku teraz ograniczają współczesnego pracownika. Activity Based lub koczowniczy tryb pracy staje się normą wśród firm poszukujących poprawy wydajności, przy jednoczesnym umożliwieniu pracownikom osiągnięcie pożądanej równowagi praca / życie. Ta ewolucja przestrzeni roboczej, jak również nowe technologie i informacje wymagane do codziennej pracy to kluczowe czynniki motywacyjne w projektowaniu Teczki Anywhere Case.
Historia projektu
Teczka Anywhere Case została zaprojektowana dla Herman Miller przez Craig Jones Design. Wybór najlepszego materiału był kluczowy dla tego wysokiej jakości projektu, który wykorzystuje termiczny materiał EVA dla miękkiego i lekkiego wyglądu, ale jest bardzo wytrzymały.

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl