INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble biurowe > Stem

Stem

Projekt: Herman Miller

Historia projektu
Herman Miller od prawie 100 lat bada i projektuje produkty do pracy. Przez ten czas zdobyliśmy wiele informacji na temat tego, czego potrzebują ludzie wokół nich, aby praca była wydajniejsza, bardziej wspólna i wygodniejsza. Od czasu wprowadzenia Executive Office Group, pierwszego w historii "systemów" mebli w 1944 roku, Herman Miller reaguje na zmieniające się potrzeby ludzi w pracy.

Ponieważ wymagania stawiane w miejscu pracy wzrastają, każdy element środowiska pracy musi wspierać sposób, w jaki pracujemy wydajniej. A przechowywanie nie jest wyjątkiem.

Myśląc o przechowywaniu, naszym celem było sprawienie, aby przestrzeń pracy była trudniejsza, zarówno dla organizacji, jak i dla jednostki. Osiągnęliśmy to, stosując myślenie "systemy", aby zapewnić rozwiązanie, które jest wielofunkcyjne i może być w pełni zintegrowane.

Pytanie zostało opracowane w Wielkiej Brytanii przez nasz międzynarodowy zespół ds. Badań i rozwoju.

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl