INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble designerskie > Sofa GOETZ

Sofa GOETZ Herman Miller

Projekt: Mark Goetz

Mark Goetz

Product Story

Tradycyjny sofa jest z drewnianej rama pokryta obiciem z tapicerki.

Projektant Mark Goetz odwrócił tę tradycję na lewą stronę, owijając swoją kanapę w zachwycającyą powłokę z formowanego forniru.

Łagodne, czyste linie i ergonomiczna obsługa, błyskawiczne ustanowiły kolejny klasyk Herman Miller .

Okładzina ze sklejki niesie bezpośrednie skojarzenie klasycznych wzorów Herman Miller. Mark Goetz umiejętnie i twórczo wykorzystuje ten materiał w swoim projekcie sofy. Dzięki zastosowaniu typowych materiałów i procesów innowacyjnych , sofa Goetz osiągnęła czystą formę i nowoczesną estetykę.

Jeśli chodzi o element komfortu, tak ważny w kanapie, Goetz przeprowadził własne badania i konsultacje z ekspertami  na temat głębokości siedziska i oparcia, które zapewniają ergonomiczne siedzenie i wsparcie, jak również wygodę do leżenia.

KONFIGURATOR Sofa GOETZ >>>

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl