INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble biurowe > Parawany Kivo

Parawany, ścianki działowe KIVO

Projekt: Alexander Lorenz


Biuro się zmienia
Powierzchnia biurowa uległa fundamentalnej zmianie i wciąż się zmienia. Tam, gdzie kiedyś istniało wyraźne rozróżnienie między obszarami pracy, salami obrad, prywatnymi biurami i salami posiedzeń, linie są teraz rozmyte. Nasze zachowanie też się zmieniło. Dzisiejsza kultura pracy polega na promowaniu dzielenia się informacjami i promowaniu nowych pomysłów - tak więc ludzie muszą znaleźć nowe przestrzenie, aby zaangażować się w nowe działania. Co oznacza zmianę miejsca pracy, aby dynamicznie wspierać nasz dzisiejszy sposób pracy.

Ludzka natura
Ludzka natura polega na szukaniu własnej przestrzeni. Instynktownie szukamy obszarów, w których można myśleć, uciekać i współpracować. Używamy również fizycznych ograniczeń, aby wpływać na nasze działania, sygnalizować zmianę zachowania i zachęcać do działania. Ale równoważenie tych ludzkich potrzeb w coraz bardziej otwartym miejscu pracy jest trudnym zadaniem - musi istnieć dobra równowaga między otwartą przestrzenią a prywatnością, w której Kivo przoduje.

Przedefiniowanie przestrzeni
Wprowadziliśmy system, który pomaga na nowo zdefiniować sposób, w jaki ludzie pracują. Ludzie dokładnie wiedzą, co powinni robić i intuicyjnie znają najlepsze miejsce do tego; Kivo został zaprojektowany, aby pomóc im wyrazić to - tam właśnie płynie jego prostota. Jest to system, który dzieli istniejące obszary, zapewnia prywatność i wyznacza zupełnie nowe miejsca do pracy. Kivo po prostu przekształca miejsce pracy.

Projektowanie Kivo
Herman Miller ma wieloletnie doświadczenie w pracy z utalentowanymi projektantami z całego świata - był to młody niemiecki projektant Alexander Lorenz, którego mieszanka precyzji i radości przyniosła nam Kivo. Jego wizja była modułowa, wolnostojąca, która byłaby określona przez to, jak ludzie chcieli pracować. Alex został przyciągnięty do geometrii trójkąta ze względu na swoją prostotę i wszechstronność. Aby zrealizować prawdziwy potencjał Kivo, opracował złożony algorytm, który pozwolił mu na cyfrowe modelowanie tysięcy różnych kombinacji strukturalnych. Po zrealizowaniu tego potencjału opracowaliśmy i sprawdziliśmy zwięzły zakres ustawień, aby dopasować indywidualne i grupowe prace w połączeniu z innymi produktami z portfolio Herman Miller.
Parawany i ścianki działowe KIVO herman miller prezentacja Video >>>

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl