INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble designerskie > Noguchi Rudder Table

Noguchi Rudder Table    

Projekt: Isamu Noguchi


Tabela sterów Noguchi
Zaktualizowany materiał archiwalny z 1949 r., Noguchi Rudder Table to rzeźbiarski i zwodniczo prosty stolik kawowy zaprojektowany przez Isamu Noguchi. Stoi na dwóch chromowanych nóżkach do włosów i jednym w drewnie przypominającym ster statku. Pełen wdzięku i wizualnie lekki stolik ma trójwalcowe nóżki ze stali chromowanej, które stanowią przyjemny kontrast w stosunku do naturalnego wyglądu steru i góry - dostępne w wersji orzechowej, hebanowej na klonie lub białym popiołu.
Rozkosz rzeźbiarska

Stół Noguchi jest zarówno powierzchnią, jak i rzeźbą. Jego
asymetryczny, ale zrównoważony skład łączy naturę z przemysłem,
piękno z funkcją. Kształt fornirowanego blatu i kombinacji
Nogi metalowe i drewniane są zgodne z oryginalnym projektem Noguchi. Dwie subtelne metalowe szpilki do włosów sugerują górne oparcia na nogawce w kształcie płetwy, nadając całości wizualną lekkość i wdzięk.

Organiczna forma

Podobnie jak słynny szklany stolik projektanta, Rudder Coffee
Tabela stanowi przykład umiejętnego wykorzystania przez Noguchi zwodniczo prostych organicznych
formy do tworzenia bardzo funkcjonalnych i pięknych mebli. Zaprojektowana w 1944 r. I wprowadzona do sprzedaży w 1949 r. Seria Rudder początkowo obejmowała stoły do przechowywania kawy i stołów jadalnych, a także stołki. Aby odróżnić tę autentyczną reprodukcję, wytatuowaliśmy podpis Noguchi na medalionie przymocowanym do spodu wierzchu.

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl