INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble designerskie > NAUGHTONE sofy, fotele, krzesła

naughtone

cloud quilt

cloud-sofas
Okryte kołdrą zacisze do wypoczynku,  komfortowe i wygodne. Jeśli szukasz czegoś do schronienia się, spotkania lub po prostu aby odpocząć, Cloud quilt jest dobrym rozwiązaniem.  system składa się z różnej wielkości krzeseł i sof dostępnych z wysokim lub niskim oparciem.

naughtone

naughtone

naughtone

busby chairBusby to nowoczesny Kokon do siadania w codziennych sytuacjach. Używany w wielu zastosowaniach Busby działa szczególnie dobrze jako przystań dla pracowników w otwartej przestrzeni  pracy, odpowiednie dla jednej osoby do podejmowania poufnych rozmów telefonicznych, a także z możliwością umieszczenia dwóch lub więcej kawałków razem do wspólnego porozumienia. Busby był produktem wspólnego projektu z BBC i ówczesnego studenta projektanta Samir Skalli. Busby obecnie jest intensywnie użytkowany w nowym domu BBC Media City w Salford.
naughtone

naughtone

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl