INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble biurowe > Meridian Storage

Meridian Storage

Projekt: Herman Miller


Historia produktu
Łatwo pomyśleć o  przechowywaniu jako o czymś więcej niż pudełkach. Uważamy, że powinniśmy pracować ciężej - dlatego myślimy o tych pudełkach na nowe sposoby.
Myślimy o całym pudełku - ze schowkami, które zachęcają pracowników do gromadzenia się, interakcji i podłączania.
Myślimy o pudełku - z miękkimi taflami, które zamieniają miejsca do przechowywania w miejsca, w których koledzy mogą siedzieć i współpracować.
I myślimy, że wewnątrz pudełka - z plikami, które trzymają więcej, układają się w stosy i otwierają się z obu stron, wykorzystując w pełni każdy metr kwadratowy swojej przestrzeni.
Dzięki Meridian możesz przechowywać więcej, układać  w stosy, utrzymywać porządek i dawać ludziom miejsce do gromadzenia, udostępniania i łączenia się.

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl