INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Meble Biurowe, Parawany, Ramiona do monitorów, AkcesoriaDlaczego rozwiązania biurowe Herman Miller ?

Sposób pracy bardzo się zmienił w dzisiejszym świecie.
Większość biur nie.
Meble biurowe Herman Miller umożliwiają zwiększenie wydajności w pracy, zapewniają większy komfort pracy dla ludzi i pomagają firmą w osiąganiu ich celów strategicznych.

Ludzie i praca.
Kiedy twoi ludzie odniosą sukces,
to twoja sprawa.
Ludzie są najważniejszym atutem każdej organizacji. Dlaczego więc nie ma więcej biur zaprojektowanych, aby wspierać ich potrzeby i działania? Dzięki Living Office Herman Miller przywraca ludzi z powrotem do miejsca pracy, aby pomóc pracownikom i firmie osiągnąć sukces.

Miejsce podejmowania decyzji.
Miejsce może być potężnym narzędziem do osiągnięcia twoich celów.
Każda organizacja i jej ludzie są różni, ale wiele biur dzisiaj wygląda i czuje to samo. Herman Miller stosuje zastrzeżony, oparty na badaniach proces Living Office Discovery, który pomaga ci wyobrazić sobie biuro, które lepiej odzwierciedla twoją tożsamość i zapewnia większe wsparcie dla tego, co robisz.

Meble i akcesoria.
Przygotuj swoich ludzi do robienia wspaniałych rzeczy, aby Twoja organizacja również to zrobiła.
W biurze meble i akcesoria mogą pomóc lub utrudnić Twój sukces. Dzięki naszej różnorodnej ofercie produktów możesz dać swoim ludziom to, czego potrzebują, aby osiągnąć swoje cele.


Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl