INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Fotele biurowe > Herman Miller Keyn

Fotel Herman Miller Keyn Chair Group

Projekt: Office/Studio Forpeople London, England

keyn-herman-miller-fotel-projekt-forpeople

Uniwersalna Elegancja

Kluczowym czynnikiem podejścia projektowego Forpeople było zapewnienie, że każda odmiana krzesła z serii ma tę samą atrakcyjność wizualną. Aby to osiągnąć, stworzyli projekt opierający się z czterech głównych części: podstawy, kołyski, siedzisko i wyboru opcji tapicerki z tkanin lub skór. Krzesło ma szczegółowy wzór który tworzy jego estetykę, a lekka konstrukcja zapewnia również wentylację, która pozwala zachować komfort użytkowania.

Grupa Foteli

Poprzez zmianę podstawy, wykończenia i wyposażenia Keyn  może być dostosowana do wykorzystania w kawiarni, pokoju konferencyjnym, poczekalni lub domu. Niezależnie od modelu, każde krzesło zachowuje taki sam komfort i natychmiast reaguje ruchem na potrzeby użytkownika. Liczbę niemal nieograniczonych kombinacji zapewnia Keyn możliwość uzupełnia dotychczasowych foteli Herman Miller, od projektu Studio 7.5 czyli Mirra 2 aż do projektu Stumpf i Chadwick  czyli słynnego Aeron Chair. Prezentacja Video >>>Jeden fotel wiele możliwościKeyn podąża za twoimi ruchami

fotel

fotel

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl