INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble biurowe > Formwork

Akcesoria na biurko Formwork

Projekt: Sam Hecht and Kim Colin


Akcesoria do przechowywania na biurko.
Szeregowe przechowywanie na desce zaprojektowane przez Sam Hechta i Kim Colina pomaga uporządkować papiery, narzędzia i artefakty. Dzięki kształtom i rozmiarom, które zostały rygorystycznie uznane za powiązane z intuicyjnym poczuciem użyteczności, akcesoria mogą być układane w stosy i łączone w dowolny sposób, jaki uznasz za stosowny.

Równoważąc skrupulatną dbałość o szczegóły z przemyślanym uwzględnieniem kontekstu, Hecht i Colin stworzyli szalunki w różnych kombinacjach, pozwalając, aby niektóre przedmioty były ukryte, podczas gdy inne pozostają w zasięgu, w oparciu o względy estetyczne lub częstotliwość użytkowania. Wyrafinowane formy, produkcja materiałów i paleta kolorów wskazują na pewien poziom staranności rzadko wprowadzany na komputery stacjonarne. Każda forma jest ukształtowana z tworzywa ABS, a większość z nich posiada antypoślizgową podstawę silikonową.

"Nasze biuro zachowuje się jak dobra, skondensowana międzynarodowa dzielnica, która jest wydajna, energiczna i przyjemna".
- Sam Hecht i Kim Colin

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl