INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble designerskie > Chadwick Modular Seating

Chadwick Modular Seating

Projekt: Don Chadwick


Modułowe siedziska Chadwick
Modułowe siedziska Chadwick to idealna zaleta systemu modułowego: ogromna różnorodność z zaledwie kilku części. Oryginalnie zaprojektowany w 1974 roku, a teraz zaktualizowany o współczesną wysokość siedziska i możliwość przenoszenia mocy, pozostaje jednym z najbardziej wszechstronnych i trwałych dostępnych opcji mebli wypoczynkowych.
Pięć prostych jednostek, z których każdy ma kształtowany, rzeźbiony kształt, który zapewnia wsparcie o miękkim wyglądzie, pozwala systemowi na przyjmowanie wielu form. Głębokie kieszenie z tyłu pozwalają krążyć wokół siedziska i ułatwiają czyszczenie. Dostępne w szerokiej gamie tkanin, każdy element ma w pełni tapicerowany przód, tył i boki, dzięki czemu może służyć jako siedzisko końcowe, wewnętrzne lub solo, bez względu na aranżację. Jednostki łączą się bezpiecznie ze zwykłymi łącznikami i odblokowują w celu szybkiego przegrupowania.

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl