INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble designerskie > Amble Task Light

Amble Task Light

Projekt: Stephan Copeland

online shop >

Amble Task Light
Minimalistyczny design spełnia maksymalną wydajność w świetle zadania Amble. Przenośna, jednoczęściowa konstrukcja obrotowa Amble, przesuwa się i pozwala dopasować światło do dowolnej z trzech pionowych pozycji, tworząc trzy wyraźne kamyki światła, od ekspansywnego po skoncentrowany.

Wykonany z jednego kawałka, Amble dozuje światło bez żadnego połączenia i stawów przegubowych zwykle związanych ze światłem zadania. Jedyną ruchomą częścią jest cienie uruchamiane grawitacyjnie, które zapobiega bezpośredniemu polu widzenia, gdy światło znajduje się w najwyższym położeniu. Rezultatem jest eleganckie, regulowane światło w minimalnej formie.

Amble został zaprojektowany przez znanego projektanta oświetlenia, Stephana Copelanda, który zaprojektował produkty oświetleniowe dla wielu wiodących producentów mebli i firm oświetleniowych. Colebrook Bosson Saunders, członek rodziny Herman Miller, są wyłącznymi dystrybutorami Amble w całej Europie.


Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl