INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Meble biurowe > Airia Desk

Airia Desk and Media Cabinet

Projekt: Observatory


Ayako Takase and Cutter Hutton


Airia Desk i Media Cabinet
Od eleganckiego połączenia drewna i aluminium, ze starannie wykonanymi detalami, takimi jak szuflady wyłożone korkiem, Airia łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Projektanci Ayako Takase i Cutter Hutton byli zmotywowani do zaprojektowania "inteligentnego biurka, które uznawało technologię i rzeczy, które gromadzimy podczas pracy, ale robimy to w subtelny, zintegrowany i intuicyjny sposób".

Takase i Hutton z firmy Observatory zajmującej się wzornictwem przemysłowym uważają, że dobry projekt może stworzyć emocjonalny związek między przedmiotem a osobą, filozofią, która zainspirowała tworzenie Airii. "Chcieliśmy, aby Airia była kusząca dla oka i satysfakcjonująca dla dłoni, by wywołać emocjonalną reakcję od pierwszego wejrzenia, ale także po latach użytkowania w domu" - mówi Hutton.

Ciepło ramy z drewna orzechowego kontrastuje z białą aluminiową powierzchnią biurka i zwężającymi się nogami. Nieznacznie podniesiona powierzchnia wtórna zapewnia miejsce do przechowywania książek, przedmiotów lub napojów. Wycięcia na przewody i kable pozwalają uwolnić powierzchnię bałaganu od urządzeń ładujących, a smukłe szuflady ułatwiają porządkowanie dokumentów. Towarzysząca obudowa Airia zapewnia dodatkowe możliwości przechowywania i wyświetlania. Takie cechy sprawiają, że Airia jest ponadczasowym dziełem, które wspiera współczesne potrzeby. "Chcemy, aby było to biurko do końca życia - i dawajcie je swoim dzieciom" - mówi Hutton.

Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl