INFOLINIA +48 (22) 840 00 27

GDZIE KUPIĆ? SKLEP ONLINE

Jesteś w: k-r.pl > Fotele biurowe > Herman Miller AERON

AERON

Projekt: Don Chadwick & Bill StumpfEwolucja rewolucja

Kiedy Bill Stumpf i Don Chadwick zaprojektowali fotel biurowy Aeron łączył on głęboką wiedzę dotyczącą budowy człowieka z innowacyjną techniką, nigdy wcześniej świat nie widział technologii zapewniających stworzenie krzesła innego od wszystkich. Teraz Aeron został odnowiony - ergonomicznie, funkcjonalnie, antropometrycznie i ekologicznie - dla dzisiejszych warunków  pracy i użytkowników.

KONFIGURATOR FOTELA  AERON >>>

SKLEP ONLINE >>>

PREZENTACJA VIDEO  AERON >>>Jeden rozmiar nie pasuje dla wszystkichIkona popkultury, krzesło Aeron, można znaleźć w profesjonalnych firmach, studiach nagraniowych, stałej kolekcji MoMA, a teraz z Tobą i Twoim zestawem komputerowym do gier.Tworzenie odnowionego Aerona

Kiedy Aeron zadebiutował w 1994 roku, było to krzesło inne od wszelkich które świat kiedykolwiek widział. Nie tylko zmieniło sposób w jaki ludzie siedzieli, ale i to, co myśleli, czym krzesło do pracy może być. Ale wiele się zmieniło od tamtego czasu, więc przyszedł czas decyzji, aby fotel Aeron należy odnowić.

Więc jak możemy poprawić jeden z najbardziej znanych i uwielbianych foteli na świecie? Zatrudniliśmy do współpracy projektanta Dona Chadwicka, do ponownego zbadania kryteriów projektowych, które doprowadziły go i Billa Stumpfa do kultowego oryginału, w kontekście dzisiejszej pracy i technologii. Przy zastosowaniu, bardziej inteligentnych materiałów, lepszych możliwości regulacji, nowych opcji wykończenia i zdrowszego, bardziej komfortowym siedzenia, chodziło aby nie odtworzyć lub przeprojektować fotel biurowy Aeron – ale odnowić  go.

Podobnie jak kultowe filmy i albumy zostaną zaktualizowane do nowych odbiorców, Aeron został odnowiony do potrzeb dzisiejszej pracy, pracowników i środowiska pracy. Przez sprzężenie wizji i współpracę projektanta Don Chadwick i najnowszych badań Hermana Millera wokół nauki siedzenia, nowy Aeron działa sprawniej niż kiedykolwiek wcześniej - tak można tworzyć nowości.


Nowatorska siatka 8Z przepuszcza powietrze, ciepło ciała i parę wodną która przechodzi przez siedzisko i oparcie w celu utrzymania równomiernej i komfortowej temperatury skóry, oraz ergonomicznie podtrzymuje ciało osoby siedzącej.

A SMALL CHAIR SIZE

Rekomendacja

Wzrost: 1.47m-1.75m

Waga: 40kg-68kg


B MEDIUM CHAIR SIZE

Rekomendacja

Wzrost: 1.58m-1.98m

Waga: 59kg-148kgC LARGE CHAIR SIZE

Rekomendacja

Wzrost: 1.60m-1.98m

Waga: 81.5kg-159kg
Jesteśmy Partnerem Master Dealerem Herman Miller w Polsce. Posiadamy sieć sprzedaży foteli biurowych. Spółka K&R Design jest w Polsce partnerem fabryki Herman Miller Ltd., legendarnego producenta kultowych mebli i foteli biurowych. Herman Miller, jest jednym z największych globalnych producentów z USA, posiadającym także swoją siedzibę na Europę w Anglii. Produkty dla marki Herman Miler są projektowane przez największe światowe sławy w świecie design-u takie jak Ray i Charles Eames, Bill Stumpf, Don Chadwick. Przykładem jest ergonomiczny fotel biurowy Aeron znajdujący się na ekspozycji najsławniejszych muzeów sztuki.  Marka daje gwarancję najwyższej jakości produktów, obsługi oraz serwisu.  Wybrane krzesła i fotele biurowe Herman Miller posiadają 12 lat gwarancji producenta na konstrukcję przy 24 godzinnym użytkowaniu. Będąc Master Dealer Parter Herman Miller, spółka K&R Design oferuje i  prowadzi dystrybucję  przez wyselekcjonowaną  sieć dealerów foteli Herman Miller na terenie  całej Polski. Kontakt z najwyższej jakości ergonomią foteli Herman Miller pozwoli Państwu na nowo odkryć  pojęcie wygody i zdrowego siedzenia,  wysokiej jakości produktu i wysmakowanego design-u.  Meble i ergonomiczne Fotele Biurowe Herman Miller są wybierane na całym świecie przez ludzi i firmy ceniące sobie obcowanie z przedmiotami pięknymi, użytecznymi i dbającymi o swój kręgosłup i zdrowe plecy. Oferujemy: fotele biurowe, fotele ergonomiczne, meble biurowe, meble designerskie, krzesła, sofy kanapy, hockery, ramiona do monitorów, akcesoria biurowe, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie designerskie, Lampy sufitowe,  Żyrandole, Lampy stołowe, Kinkiety,  Lampy stojące, Lampy wiszące,  lampki na biurko, lampy biurowe, Lampy wewnętrzne, dom  design, Nelson Bubble Lamps.

Wykonanie: ADIMO.pl